Jesper Schmith
Forstander
Flemming Jeppesen
Viceforstander
Bente Jensen
Fungerende afdelingsleder
Boafdelingen
Marian Kortegaard
Afdelingsleder
STU-afdelingen
Dorte Scheuer
Afdelingsleder
De Gule Værksteder
Søren Østergaard
Afdelingsleder
Boafdelingen - Aabybro/Brovst
Lene Molbjerg Larsen
Afdelingsleder
Boafdelingen - Kummerowsvej
Malene Rask Pedersen
Afdelingsleder
Boafdelingen - Peter Løthsvej
Randi Jørgensen
Afdelingsleder
Boafdelingen - Støtteteamet
Annette Møller
Afdelingsleder
Viden & Udvikling
Anni Jespersen
Stedfortræder
STU-afdelingen
Rolf Kjelgaard
Stedfortræder
De Gule Værksteder
Ann Hornum
Specialpædagogisk konsulent
Viden & Udvikling
Annette Overgaard
Specialpædagogisk konsulent
Viden & Udvikling
Charlotte Klitholm
Specialpædagogisk konsulent
Viden & Udvikling
Charlotte Jensen
Bogholder ansvarlig
Tværgående
Helle Karoline Steffensen
Sekretær
Tværgående
Katrine Juul Hansen
Autoriseret psykolog
Viden & Udvikling
Mette Bang
Specialpædagogisk konsulent
Viden & Udvikling
Helle Pagh Jensen
Lønansvarlig
Tværgående
Peter Tengstedt
Specialpædagogisk konsulent
Viden & Udvikling
Ketty H. Olsen
Sekretær
Boafdelingen
Mads Ertzinger Klinksgaard
Kvalitets- og proceskonsulent
Administration
Sila Thiel
Administrativ koordinator
Viden og Udvikling
Tina Nørgaard Jensen
Specialpædagogsik konsulent
Viden & Udvikling
Susanne Kristensen
Sekretær & Digital ansvarlig
Tværgående
Birgitte Koldkjær
Ernæringsassistent med vejlederopgaver
Boafdelingen - Peter Løthsvej
Anne Høgh
Vejleder
Boafdelingen - Aabybro/Brovst
Helle Eriksen
Vejleder
Boafdelingen - Aabybro/Brovst
Dorte Sørensen
Vejleder
Boafdelingen - Peter Løthsvej
Anders Scheuer
Praktik- og jobmedarbejder
STU-afdelingen
Elena Hybschmann
Vejleder
Boafdelingen - Peter Løthsvej
Anna Løth Gregersen
Vejleder (Barselsorlov)
Boafdelingen - Aabybro/Brovst
Annette Steffensen
Vejleder
Boafdelingen - Aabybro/Brovst
Grete L. Mathiasen
Vejleder
Boafdelingen - Peter Løthsvej
Antonía María Gestsdóttir
Vejleder
STU-afdelingen
Britt Storgaard Rask
Ernæringsassistent
STU-afdelingen
Kristina Nielsen
Vejleder
Boafdelingen - Peter Løthsvej
Gitte Eriksen
Vejleder
Boafdelingen - Aabybro/Brovst
Camilla Olesen
Vejleder
STU-afdelingen
Hanne Bager Riedel
Vejleder
Boafdelingen - Aabybro/Brovst
Liv Munk Nielsen
Vejleder (Barselsvikariat)
Boafdelingen - Peter Løthsvej
Helle K. Iversen
Vejleder
Boafdelingen - Aabybro/Brovst
Malene Bak Andersen
Vejleder
Boafdelingen - Peter Løthsvej
Janne Østergaard
Vejleder
STU-afdelingen
Lena Madsen
Vejleder
Boafdelingen - Aabybro/Brovst
Peter Svanborg Sloth
Vejleder
Boafdelingen - Peter Løthsvej
Sanne Michelsen
Vejleder (Barselsorlov)
Boafdelingen - Peter Løthsvej
Karin Wognsbæk
Vejleder
STU-afdelingen
Karis Lund Vilhelmsen
Vejleder
STU-afdelingen
Rasmus Jørgensen
Vejleder
Boafdelingen - Aabybro/Brovst
Tanja S. Svendsen
Vejleder
Boafdelingen - Aabybro/Brovst
Tina Jensen
Vejleder
Boafdelingen - Peter Løthsvej
Lise Nielsen
Praktik- og jobkoordinator
STU-afdelingen
Ulla Larsen
Vejleder
Boafdelingen - Peter Løthsvej
Mads Dahl Kragholm
Vejleder
STU-afdelingen
Marianne Kaa Sørensen
Vejleder
STU-afdelingen
Mette P. Koldkjær
Vejleder
STU-afdelingen
Niels Johannesen
Kantinemedarbejder
STU-afdelingen
Anita Toft Gade
Ernæringsassistent
De Gule Værksteder
Trine Pallesgaard
Vejleder
Skansevej afdelingen
Anna Marie Lynggaard
Vejleder
Boafdelingen - Kummerowsvej
Annemette Larsen
Vejleder
Boafdelingen - Kummerowsvej
Bibi Ottesen
Vejleder
De Gule Værksteder
Charlotte M. Andersen
Vejleder
Boafdelingen - Kummerowsvej
Charlotte S. Schiønning
Vejleder
Boafdelingen - Støtteteamet
Christian Lund Kristensen
Vejleder
Boafdelingen - Støtteteamet
Gitte Gregersen
Vejleder
Boafdelingen -
Støtteteamet
Frank Nielsen
Pædagogisk medhjælper
De Gule Værksteder
Gitte Bang
Vejleder
Boafdelingen - Kummerowsvej
Henrik Hessel
Vejleder
Boafdelingen - Kummerowsvej
Henrik S. Christensen
Vejleder
De Gule Værksteder
Inge Rishøj Larsen
Vejleder
Boafdelingen - Sankt Peders Gade
Jane Bækgaard
Vejleder
Boafdelingen - Sankt Peders Gade
Pernille Kreiner
Vejleder
Boafdelingen - Sankt Peders Gade
Rekke Hird
Vejleder
Boafdelingen - Sankt Peders Gade
Stefan S. Schiønning
Vejleder
Boafdelingen - Sankt Peders Gade
Jane Andersen
Vejleder
Boafdelingen - Støtteteamet
Jesper Nørgaard Andersen
Vejleder
Boafdelingen - Kummerowsvej
Jette Lønsman Gjøderum
Økonoma
De Gule Værksteder
Jon Severi Räsanän
Pedelmedhjælper
De Gule Værksteder
Kathrine Kjær Hansen
Vejleder
Boafdelingen - Kummerowsvej
Kristoffer Hvid Mortensen
Vejleder
Boafdelingen - Kummerowsvej
Louise T. Møller
Vejleder
De Gule Værksteder
Lars Henrik Olesen
Vejleder
De Gule Værksteder
Lotte S. G. Pedersen
Vejleder
Boafdelingen - Kummerowsvej
Louise-Maria Kinnberg
Vejleder
Boafdelingen - Støtteteamet
Mai Rødvig Vestergaard
Vejleder
Boafdelingen - Støtteteamet
Martin Nyvang
Pedel
De Gule Værksteder
Mette Aarup Laustsen
Vejleder
Boafdelingen - Kummerowsvej
Mille Maria Lozina
Vejleder
Boafdelingen - Støtteteamet
Nadia Bjerre
Vejleder
Boafdelingen - Støtteteamet
Pernille Arnvig-Christiansen
Vejleder
Boafdelingen -
Støtteteamet
Peter K. Møller
Vejleder
De Gule Værksteder
Pia Berg
Vejleder
De Gule Værksteder
Sonja Madsen
Vejleder
De Gule Værksteder
Sussi Hjorth
Vejleder
Boafdelingen - Støtteteamet
Søren Damholdt
Vejleder
Boafdelingen - Støtteteamet
Søren Manniche
Vejleder
Boafdelingen - Kummerowsvej