Jesper Schmith
Forstander
Flemming Jeppesen
Viceforstander
Annette Møller
Afdelingsleder
Viden & Udvikling
Bente Jensen
Administativ afdelingsleder
Boafdelingen
Dorte Scheuer
Afdelingsleder
De Gule Værksteder
Mads E. Klinksgaard
Afdelingsleder
Lindholm Brygge afdelingen
Marian Kortegaard
Afdelingsleder
Skansevej afdelingen
Lene Molbjerg Larsen
Afdelingsleder
Afdeling C
Malene Rask Pedersen
Afdelingsleder
Afdeling B
Søren Østergaard
Afdelingsleder
Afdeling A
Randi Hansen
Afdelingsleder
Afdeling D
Anni Jespersen
Stedfortræder
Skansevej afdelingen
John Hall
Stedfortræder
Aabybro afdelingen
Mads K. Mejlgaard
Stedfortræder
Lindholm Brygge afdelingen
Rolf Kelgaard
Stedfortræder
De Gule Værksteder
Anders Scheuer
Praktik- og jobmedarbejder
Lindholm Brygge afdelingen
Anita Toft Gade
Ernæringsassistent
Lindholm Brygge afdelingen
Ann Hornum
Specialpædagogisk konsulent
Viden & Udvikling
Anna Løth Gregersen
Vejleder
Område A
Anne Marie Jensen
Vejleder
Område C
Annemette Larsen
Vejleder
Område C
Annette Overgaard
Specialpædagogisk konsulent
Viden & Udvikling
Annette Steffensen
Vejleder
Område A
Annie Kragelund
Sekretær
Lindholm Brygge afdelingen
Antonía María Gestsdóttir
Vejleder
Lindholm Brygge afdelingen
Bibi Ottesen
Vejleder
De Gule Værksteder
Birgitte Koldkjær
Ernæringsassistent med vejlederopgaver
Område B
Birthe Fruensgaard
Vejleder
Aabybro afdelingen
Britt Storgaard Rask
Ernæringsassistent
Skansevej afdelingen
Camilla Olesen
Vejleder
Skansevej afdelingen
Catrine Madsin
Autoriseret psykolog
Viden & Udvikling
Charlotte Jensen
Bogholder ansvarlig
Tværgående
Charlotte Klitholm
Vejleder
Område D
Charlotte M. Andersen
Vejleder
Område C
Charlotte S. Schiønning
Vejleder
Område D
Christian Lund Kristensen
Vejleder
Område D
Christina Hedin Overgaard
Administrativ koordinator
Viden & Udvikling
Christina Rasch Johansen
Vejleder
Lindholm Brygge Afdelingen
Claus Heidemann-Lehmann
Vejleder
Område B
Daniel Brødsgaard
Administrativ medarbejder
Viden & Udvikling
Dennis F. Sørensen
Vejleder
Aabybro afdelingen
Dorte Sørensen
Vejleder
Område B
Elsebeth Nielsen
Sekretær
Tværgående
Frank Nielsen
Pædagogisk medhjælper
De Gule Værksteder
Gitte Bang
Vejleder
Område C
Gitte Eriksen
Praktik- og jobmedarbejder
Lindholm Brygge afdelingen
Grete L. Mathiasen
Vejleder
Område B
Hanne Bager Riedel
Vejleder
Område A
Helle K. Iversen
Vejleder
Område A
Helle Karoline Steffensen
Sekretær
Tværgående
Helle Pagh Jensen
Lønansvarlig
Tværgående
Henrik Hessel
Vejleder
Område C
Henrik S. Christensen
Vejleder
De Gule Værksteder
Inge Rishøj Larsen
Vejleder
Område D
Jane Andersen
Vejleder
Område D
Jane Bækgaard
Vejleder
Område D
Janne Østergaard
Vejleder
Lindholm Brygge afdelingen
Jesper G. Jacobsen
Vejleder
Skansevej afdelingen
Jesper Nørgaard Andersen
Vejleder
Område C
Jette Lønsman Gjøderum
Økonoma
Lindholm Brygge afdelingen
Jon Severi Räsanän
Pedelmedhjælper
De Gule Værksteder
Karin Wognsbæk
Vejleder
Karina K. Jensen
Vejleder
Aabybro Afdelingen
Karis Lund Vilhelmsen
Vejleder
Skansevej afdelingen
Kathrine Kjær Hansen
Vejleder
Område C
Katrine Juul Hansen
Autoriseret psykolog
Viden & Udvikling
Ketty H. Olsen
Sekretær
Boafdelingen
Kia Von Undall
Vejleder
Lindholm Brygge afdelingen
Kristina Nielsen
Vejleder
Område B
Kristoffer Hvid Mortensen
Vejleder
Område C
Lars Henrik Olesen
Vejleder
De Gule Værksteder
Lars Vejrum
Vejleder
Aabybro afdelingen
Lise Nielsen
Praktik- og jobkoordinator
Lindholm Brygge afdelingen
Lena Madsen
Vejleder
Område A
Lene Lundholm Danielsen
Vejleder
Skansevej afdelingen
Lone Svenningsen
Vejleder
Aabybro afdelingen
Lotte S. G. Pedersen
Vejleder
Område C
Louise-Maria Kinnberg
Vejleder
Område D
Mads Dahl Kragholm
Vejleder
Skansevej afdelingen
Mai Rødvig Vestergaard
Vejleder
Område D
Maiken R. Pedersen
Vejleder
Aabybro afdelingen
Malene Bak Andersen
Vejleder
Område B
Martin Nyvang
Pedel
De Gule Værksteder
Marianne Kaa Sørensen
Vejleder
Skansevej afdelingen
Mette Andersen
Vejleder & socialrådgiver
Mette Bang
Specialpædagogisk konsulent
Viden & Udvikling
Mette Johannesen
Ernæringsassistent
Aabybro Afdelingen
Mette H. Andersen
Vejleder
Aabybro Afdelingen
Mette Larsen
Vejleder
Område A
Mette P. Koldkjær
Vejleder
Skansevej afdelingen
Mette Thue Nielsen
Vejleder
Område D
Mette Aarup Laustsen
Vejleder
Område C
Michael Thimm
Pædagogisk medhjælper
Aabybro afdelingen
Mille J. Dahl
Vejleder
Aabybro afdelingen
Mille Maria Lozina
Vejleder
Område D
Nadia Bjerre Christensen
Vejleder
Område D
Pernille Kreiner
Vejleder
Område A
Peter Albertsen
Vejleder
De Gule Værksteder
Peter G. Pedersen
Vejleder
Område A
Peter K. Møller
Vejleder
De Gule Værksteder
Peter Tengstedt
Specialpædagogisk konsulent
Viden & Udvikling
Pia Berg
Vejleder
De Gule Værksteder
Rasmus Jørgensen
Vejleder
Område A
Rekke Hird
Vejleder
Aabybro afdelingen
Rikke Dam-Jensen
Vejleder
Rita Jensen
Sekretær
Skansevej afdelingen
Sanne Michelsen
Vejleder
Område B
Sila Thiel
Kommunikations- medarbejder
Tværgående
Sonja Madsen
Vejleder
Aabybro afdelingen
Stefan S. Schøinning
Vejleder
Boafdelingen Område B
Susanne Kristensen
Sekretær
Aabybro afdelingen
Sussi Hjorth
Vejleder
Område D
Søren Damholdt
Vejleder
Område D
Søren Manniche
Vejleder
Område C
Tanja S. Svendsen
Vejleder
Område A
Tina Nørgaard Jensen
Specialpædagogsik konsulent
Viden & Udvikling
Thea Lorentzen
Vejleder
Thomas Moe
Vejleder samt undervisningskoordinator
Lindholm Brygge
Trine Pallesgaard
Vejleder
Skansevej afdelingen
Tina Jensen
Vejleder
Skansevej afdelingen
Tonny Buch
Servicemedarbejder
De Gule Værksteder
Ulla Larsen
Vejleder
Boafdelingen Område B